Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

INFINITY

INFINITY Porselen Plakalar

Infinity, mimari, iç mekânlar ve özel çözümler için yüksek kaliteli 6 mm, 12 mm ve 20 mm kalınlık seçenekleriyle 1620*3240 mm’ye kadar ölçülere sahip büyük boyutlu porselen plakaların Granitaş güvencesi ile üretilmektedir

Geniş Infinity koleksiyonu, yüksek teknolojiyi inovasyonla birleştiren, tüm dünyadaki mimarların ve tasarımcıların yaratıcılığını destekleyen çeşitli yüzeyler sunar. Infinity ürünleri aşınmaya, yıpranmaya ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Temizlenmesi kolaydır, ısı veya asitlerden etkilenmezler.

Tezgah seçimlerinde bir çok tüketici kalite ve görselliğe önem verdiği kadar fiyatlara da son derece dikkat etmektedir. İnfinity Surfaces Fiyatları belki muhtelif ürünlere göre fiyat farkı oluşturan bir marka olsa da ürün kalitesi ve şıklığı ile sizlere yıllarca kalıcı görüntüsü ile geri dönüşü olan bir üründür.Infinity Surfaces Tezgah çin bir çok farklı renk seçimi yapabilir ve Porslen Masa, Banyo Tezgahı , Mutfak Tezgahı veya yer zemini duvar kaplama gibi alanlarda farkınızı yansıtabilirsiniz.