Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

DEKTON

Dekton Ultra Kompakt Yüzeyler

Dekton; cam ve porselenin hammaddeleri ile kuvarsın sofistike bir karışımıdır. Dekton, ultra sıkıştırma teknolojisi le üretilmiştir ve bu nedenle çok dayanıklı olmasına rağmen çok incedir.

Dekton 4mm, 8mm, 12mm, 20mm ve 30mm plaka kalınlığı seçenekleri ile iç mekan uygulamaları için eşsiz özelliklere sahiptir, aynı zamanda güneş ışınlarına karşı üstün direnci sayesinde dış mekan uygulamaları için de idealdir. Çok yönlü kullanım seçeneklerine sahip mükemmel bir malzemedir.

Dekton, çizilmeye karşı son derece dayanıklı bir yüzeydir. Bıçak gibi ev aletleri tarafından çizilmez. eni Dekton yüzeyi, düşük gözenekli yapısı sayesinde günlük kullanımdan veya kimyasal maddelerden kaynaklanan lekelere karşı son derece dirençlidir.

Dekton, görüntüsünde ve özelliklerinde bozulma olmadan yüksek sıcaklıklara mükemmel direnç gösterir. Dekton, granite kıyasla aşınmaya karşı daha dayanıklıdır, bu da onu halka açık alanlarda yüksek yaya trafiğine maruz kalan zeminler veya dış cephe giydirmesi gibi uygulamalar için de ideal malzeme yapar.

Dekton’un düşük termal genleşme katsayısı, sıcaklıktan aşırı soğuğa geçişlerde onu termal şoka dayanıklı hale getirir. Donma ve çözülmeye karşı doğal direnci, onu aşırı soğuk ortamlar için bile mükemmel bir malzeme yapar.