Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

BELENCO

Belenco Nedir & Belenco Çeşitleri

Dayanıklı yapısı ve zamansız tasarımlarıyla Belenco Kuvars Yüzeyler’in benzersiz dünyasını keşfedin! Belenco uygun fiyat ve renkleri ile Merstone'da!

Bakış açını genişlet! "Jumbo Plakalar" ile çalışma vakti geldi.
Artık bir alternatifiniz var. Belenco ürünleri daha geniş ölçülerde, pazara yeni bir soluk ve yepyeni imkanlar sunuyor. Büyük plakalar ile daha geniş ufuklar artık mümkün. Belenco, değişik kalınlık, genişlik ve uzunlukta plaka ölçülerinde üretilir. Her bir plaka yüksek beklentileri olan, butik ihtiyaç sahipleri içinçeşitli desenlerde ve dokuda üretilir.

Belenco, çevreci ürünlerle doğal yaşam alanları yaratır...!
Belenco'da doğanın armağanı kuvars, sadece bugüne değil, yarınlara miras yüzeyler olarak işlenir. Belenco, doğadan gelen kuvarsın, doğayla barışık yüzeylere dönüşümü için, üretimin her aşamasında mükemmelliğe inanır.

Belenco Kuvars Yüzeyler modayı yaşam alanlarınıza taşıyor!
Belenco Kuvars Yüzeyler, mutfak ve banyo tezgâhları, zemin ve duvar kaplamaları başta dayanıklılığın estetikle buluştuğu her yaşam alanında kullanılabilir. Belenco, üstün teknoloji, know-how ve uygulama modelleri ile yaratıcılıkta sınır tanımayan bir üretim kapasitesine sahip bir markadır. Özellikle '3 küre bir arada felsefesi' ile, logosuna taşıdığı üç küre ile pazarda konumlanan Belenco'da "Kalite + Tasarım + Teknoloji" birer küre ile temsil edilmekte, ayrılmaz bir üçlü olarak hep aynı anda beraber durmaktadır.