BELENCO KUVARS YÜZEYLER

 • Bakış açını genişlet! "Jumbo Plakalar" ile çalışma vakti geldi.
  Artık bir alternatifiniz var. Belenco ürünleri daha geniş ölçülerde, pazara yeni bir soluk ve yepyeni imkanlar sunuyor. Büyük plakalar ile daha geniş ufuklar artık mümkün. Belenco, değişik kalınlık, genişlik ve uzunlukta plaka ölçülerinde üretilir. Her bir plaka yüksek beklentileri olan, butik ihtiyaç sahipleri içinçeşitli desenlerde ve dokuda üretilir.
   
  Belenco, çevreci ürünlerle doğal yaşam alanları yaratır...! 
  Belenco'da doğanın armağanı kuvars, sadece bugüne değil, yarınlara miras yüzeyler olarak işlenir. Belenco, doğadan gelen kuvarsın, doğayla barışık yüzeylere dönüşümü için, üretimin her aşamasında mükemmelliğe inanır.

  Belenco Kuvars Yüzeyler modayı yaşam alanlarınıza taşıyor!
  Belenco Kuvars Yüzeyler, mutfak ve banyo tezgâhları, zemin ve duvar kaplamaları başta dayanıklılığın estetikle buluştuğu her yaşam alanında kullanılabilir. Belenco, üstün teknoloji, know-how ve uygulama modelleri ile yaratıcılıkta sınır tanımayan bir üretim kapasitesine sahip bir markadır. Özellikle '3 küre bir arada felsefesi' ile, logosuna taşıdığı üç küre ile pazarda konumlanan Belenco'da "Kalite + Tasarım + Teknoloji" birer küre ile temsil edilmekte, ayrılmaz bir üçlü olarak hep aynı anda beraber durmaktadır.

Fixed Dimensions

Images with fixed dimensions
images/35x35/1.jpg
BELENCO KUVARS TAŞ ÇEŞİTLERİ

Çimstone Özellikler
KENAR PROFİL ÖRNEKLERİ
Çimstone Profil Kenar Örneklerii
 
© copyright 2011 www.merstone.com.tr | Tüm hakları saklıdır. Design by
Çimstone Caesarstone Granitas Garanit Belenco Quartz Surfaces